Reforma




Перебудуй своє
тіло з нами

Сучасний тренажерний зал

ReForma - це мережа сучасних фітнес-клубів демократичного формату. З нами Ви можете бути впевненими у безпеці власного здоров'я, адже високий рівень підготовки та професіоналізм тренерського складу завжди до Ваших послуг.

Зручне
розташування

Професійні
тренери

Сучасне
обладнання

Доступні
ціни

Індивідуальний
підхід

Отримайте тренування вартістю 250 грн

Зареєструйтеся та отримай тренування вже зараз

Отримати тренування

Персональні тренування

Щоб стати частиною команди ReForma, тренери пройшли жорсткий відбір, в нас діє програма внутрішніх тренінгів та семінарів, окрім того ми регулярно підвищуємо кваліфікацію та проводимо атестації для підтвердження професійного рівня кожного члена команди. І все це дозволяє гарантувати Вам результат

Групові тренування

Якщо ви надаєте перевагу атмосфері занять в групах, ми пропонуємо розклад тренувань на будь-який смак. Аеробні та силові, танцювальні та mind&body функціональний тренінг та кросфіт, все це Ви знайдете в ReForma!

Тренажерна зала

Зали ReForma обладнані сучасними тренажерами для всіх груп м'язів, включаючи блочні станції, кардіозону, тренажери, що навантажуються дисками, зону вільної ваги та функціонального тренінгу.

Функціональний тренінг

Хочете розвивати всі фізичні якості одночасно? Спробуйте функціональне тренування! Швидкість, гнучкість, сила, витривалість, координаційні спроможності - все це переваги функціонального тренінгу.

Фітнес бар

Збалансоване харчування - одна з найважливіших складових здорового способу життя і обов'язкова умова на шляху до привабливого тіла. У нас ви завжди можете підкріпитися вуглеводами перед тренуванням чи поповнити організм білками, випивши протеїновий коктейль після фізичних навантажень.

Заняття для дітей

Варто лише одного разу спробувати і Ваша дитина не захоче йти з додому з розвиваючих тренуваннь ReForma, адже всі вони проходять в ігровому форматі.

Тренажерна зала

Абонемент надає право на відвідування тренажерної зали і включає перше персональне заняття з тренером

від 350 грн

Групові тренування

Карта надає право відвідувати будь-які групові тренування, передбачені розкладом

від 300 грн

Завантажити прайс-лист

Наша команда

Весь склад нашої команди є професіоналами своєї справи та орієнтовані на Ваш результат

Мельник Анна

Персональний тренер, функціональний тренінг

Мартиненко Ярослав

Персональний тренер, TRX, пауерліфтинг

Гаврилюк Анастасія

Тренер групових занять

Ковалевич Олена

Персональний тренер

Новак Анастасія

Спортивна гімнастика та стретчинг

Лесковець Віктор

Персональний тренер, TRX, пауерліфтинг

Резвіна Олександра

Персональний тренер, групові заняття

Дмитраков Михайло

Персональний тренер, TRX, функціональний тренінг

Коченко Анастасія

Адміністратор клубу SportHub

Боклан Богдан

Персональний тренер по фітнесу і пауерліфтингу

Ковальчук Оксана

Адміністратор клубу в White House

Мистирович Христина

Адміністратор клубу в White House

Коленчук Ілля

Персональний тренер, тренер з CrossFit

Катерина Ульяна

тренер групових програм, персональний тренер

Ткаченко Світлана

Хореограф, тренер групових занять для дітей

Маторін Влад

Персональний тренер з CrossFit

Яскевич Ольга

Ліцензований інструктор ТRХ, групових програм Mind & Body і функціонального тренінгу

Розклад групових тренувань

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
09:00 - 10:00
Здорова Спина
Олена
Здорова Спина
Олена
Здорова Спина
Олена
10:00 - 11:00
Functional
Богдан (Центральний парк)

Pilates

Moncier
Анастасія
Pilates
Анастасія Гаврилюк

FitnesMix
Анастасія Гаврилюк
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
14:00 - 15:00
Сrosslifting
Богдан
16:00 - 17:00
Kickboxing
Володимир
Kickboxing
Володимир
FatFire
Ярослав
17:00 - 18:00
Stretching
Анастасія
18:00 - 19:00
Functional
Богдан
FatFire
Ярослав
Functional
Богдан
FatFire
Ярослав
Functional
Богдан
Functional
Анастасія
19:00 - 20:00
TRX Basic
Богдан
Stretching
Анастасія
TRX Basic
Богдан
Stretching
Анастасія
TRX Basic
Богдан
Kickboxing
Володимир
20:00 - 21:00
FitnesMix
Олена
Functional
Анастасія
FitnesMix
Олена
Functional
Анастасія
FitnesMix
Олена

Понеділок

  • Здорова Спина Олена
    09:00 - 10:00
  • Kickboxing Володимир
    16:30 - 18:00
  • Functional Богдан
    18:00 - 19:00
  • TRX Basic Богдан
    19:00 - 20:00
  • FitnesMix Олена
    20:00 - 21:00

Вівторок

  • FatFire Ярослав
    18:00 - 19:00
  • Stretching Анастасія
    19:00 - 20:00
  • Functional Анастасія
    20:00 - 21:00

Середа

  • Здорова Спина Олена
    09:00 - 10:00
  • Kickboxing Володимир
    16:30 - 18:00
  • Functional Богдан
    18:00 - 19:00
  • TRX Basic Богдан
    19:00 - 20:00
  • FitnesMix Олена
    20:00 - 21:00

Четвер

  • FatFire Ярослав
    18:00 - 19:00
  • Stretching Анастасія
    19:00 - 20:00
  • Functional Анастасія
    20:00 - 21:00

П'ятниця

  • Здорова Спина Олена
    09:00 - 10:00
  • Functional Богдан
    18:00 - 19:00
  • TRX Basic Богдан
    19:00 - 20:00
  • FitnesMix Олена
    20:00 - 21:00

Субота

  • Functional Богдан (Центральний парк)
    10:00 - 11:00
  • Pilates
    10:30 - 11:30
  • Moncier Анастасія
    11:30 - 12:30
  • FatFire Ярослав
    16:00 - 17:00
  • Stretching Анастасія
    17:00 - 18:00
  • Functional Анастасія
    18:00 - 19:00
  • Kickboxing Володимир
    19:00 - 20:00

Неділя

  • Pilates Анастасія Гаврилюк
    10:30 - 11:30
  • FitnesMix Анастасія Гаврилюк
    11:30 - 12:30
  • Сrosslifting Богдан
    14:00 - 15:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
10:00 - 11:00
Moncier
Олександра
TRX
Ольга Яскевич
Moncier
Олександра
TRX
Ольга Яскевич
Moncier
Олександра
Kickboxing
Володимир
11:00 - 12:00
TRX fusion
Оля
13:00 - 14:00
BOXING
19:00 - 20:00
TRX FORCE
Гаврилюк Анастасія
BOXING
FitFire
Анастасія Новак
BOXING
FitFire
Анастасія Новак
20:00 - 21:00
HardStretch
Анастасія Новак
Kickboxing
Володимир
HardStretch
Анастасія Новак
Kickboxing
Володимир
HardStretch
Анастасія Новак

Понеділок

  • Moncier Олександра
    10:00 - 11:00
  • TRX FORCE Гаврилюк Анастасія
    19:00 - 20:00
  • HardStretch Анастасія Новак
    20:00 - 21:00

Вівторок

  • TRX Ольга Яскевич
    10:00 - 11:00
  • TRX fusion Оля
    11:00 - 12:00
  • BOXING
    19:00 - 20:00
  • Kickboxing Володимир
    20:00 - 21:00

Середа

  • Moncier Олександра
    10:00 - 11:00
  • FitFire Анастасія Новак
    19:00 - 20:00
  • HardStretch Анастасія Новак
    20:00 - 21:00

Четвер

  • TRX Ольга Яскевич
    10:00 - 11:00
  • BOXING
    19:00 - 20:00
  • Kickboxing Володимир
    20:00 - 21:00

П'ятниця

  • Moncier Олександра
    10:00 - 11:00
  • FitFire Анастасія Новак
    19:00 - 20:00
  • HardStretch Анастасія Новак
    20:00 - 21:00

Субота

  • BOXING
    13:00 - 14:00

Неділя

  • Kickboxing Володимир
    10:00 - 11:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
08:00 - 09:00
Pilates
Анастасія Гаврилюк
Pilates
Анастасія Гаврилюк
Pilates
Анастасія Гаврилюк
09:00 - 10:00
Zumba
Анна
Zumba
Анна
10:00 - 11:00
HardStretch
Анастасія (Парк Покровського)
11:00 - 12:00
Здорова Спина
Олександра
Здорова Спина
Олександра
Здорова Спина
Олександра
13:00 - 14:00
Zumba
Анна
14:00 - 15:00
Step Functional
Уляна
15:00 - 16:00
Body Sculpt
Уляна
18:00 - 19:00
Pilates
Анастасія Гаврилюк
Pilates
Анастасія Гаврилюк
Pilates
Анастасія Гаврилюк
19:00 - 20:00
FitFire
Анастасія Новак
Step Functional
Ульяна
FitMix
Анастасія Гаврилюк
Step Functional
Уляна
Zumba
Анна
20:00 - 21:00
Yoga
Володимир
Body Sculpt
Ульяна
Yoga
Володимир
Body Sculpt
Уляна
Yoga
Володимир

Понеділок

  • Pilates Анастасія Гаврилюк
    08:00 - 09:00
  • Здорова Спина Олександра
    11:00 - 12:00
  • Pilates Анастасія Гаврилюк
    18:00 - 19:00
  • FitFire Анастасія Новак
    19:00 - 20:00
  • Yoga Володимир
    20:00 - 21:00

Вівторок

  • Zumba Анна
    09:00 - 10:00
  • Step Functional Ульяна
    19:00 - 20:00
  • Body Sculpt Ульяна
    20:00 - 21:00

Середа

  • Pilates Анастасія Гаврилюк
    08:00 - 09:00
  • Здорова Спина Олександра
    11:00 - 12:00
  • Pilates Анастасія Гаврилюк
    18:00 - 19:00
  • FitMix Анастасія Гаврилюк
    19:00 - 20:00
  • Yoga Володимир
    20:00 - 21:00

Четвер

  • Zumba Анна
    09:00 - 10:00
  • Step Functional Уляна
    19:00 - 20:00
  • Body Sculpt Уляна
    20:00 - 21:00

П'ятниця

  • Pilates Анастасія Гаврилюк
    08:00 - 09:00
  • Здорова Спина Олександра
    11:00 - 12:00
  • Pilates Анастасія Гаврилюк
    18:00 - 19:00
  • Zumba Анна
    19:00 - 20:00
  • Yoga Володимир
    20:00 - 21:00

Субота

  • HardStretch Анастасія (Парк Покровського)
    10:00 - 11:00
  • Zumba Анна
    13:00 - 14:00
  • Step Functional Уляна
    14:00 - 15:00
  • Body Sculpt Уляна
    15:00 - 16:00
No events available!

Тренуйся з нами

Отримайте перше тренування вартістю 250 грн вже зараз

Отримати тренування