Reforma




Перебудуй своє
тіло з нами

Сучасний тренажерний зал

ReForma - це мережа сучасних фітнес-клубів демократичного формату. З нами Ви можете бути впевненими у безпеці власного здоров'я, адже високий рівень підготовки та професіоналізм тренерського складу завжди до Ваших послуг.

Зручне
розташування

Професійні
тренери

Сучасне
обладнання

Доступні
ціни

Індивідуальний
підхід

Отримайте тренування вартістю 250 грн у ПОДАРУНОК

Зареєструйтеся та отримай тренування вже зараз

Отримати тренування

Персональні тренування

Щоб стати частиною команди ReForma, тренери пройшли жорсткий відбір, в нас діє програма внутрішніх тренінгів та семінарів, окрім того ми регулярно підвищуємо кваліфікацію та проводимо атестації для підтвердження професійного рівня кожного члена команди. І все це дозволяє гарантувати Вам результат

Групові тренування

Якщо ви надаєте перевагу атмосфері занять в групах, ми пропонуємо розклад тренувань на будь-який смак. Аеробні та силові, танцювальні та mind&body функціональний тренінг та кросфіт, все це Ви знайдете в ReForma!

Тренажерна зала

Зали ReForma обладнані сучасними тренажерами для всіх груп м'язів, включаючи блочні станції, кардіозону, тренажери, що навантажуються дисками, зону вільної ваги та функціонального тренінгу.

Функціональний тренінг

Хочете розвивати всі фізичні якості одночасно? Спробуйте функціональне тренування! Швидкість, гнучкість, сила, витривалість, координаційні спроможності - все це переваги функціонального тренінгу.

Фітнес бар

Збалансоване харчування - одна з найважливіших складових здорового способу життя і обов'язкова умова на шляху до привабливого тіла. У нас ви завжди можете підкріпитися вуглеводами перед тренуванням чи поповнити організм білками, випивши протеїновий коктейль після фізичних навантажень.

Заняття для дітей

Варто лише одного разу спробувати і Ваша дитина не захоче йти з додому з розвиваючих тренуваннь ReForma, адже всі вони проходять в ігровому форматі.

Тренажерна зала

Абонемент надає право на відвідування тренажерної зали і включає перше персональне заняття з тренером

від 350 грн

Групові тренування

Карта надає право відвідувати будь-які групові тренування, передбачені розкладом

від 300 грн

Завантажити прайс-лист

Наша команда

Весь склад нашої команди є професіоналами своєї справи та орієнтовані на Ваш результат

Мельник Анна

Персональний тренер, функціональний тренінг

Мартиненко Ярослав

Персональний тренер, TRX, пауерліфтинг

Гаврилюк Анастасія

Тренер групових занять

Ковалевич Олена

Персональний тренер

Новак Анастасія

Спортивна гімнастика та стретчинг

Лесковець Віктор

Персональний тренер, TRX, пауерліфтинг

Резвіна Олександра

Персональний тренер, групові заняття

Дмитраков Михайло

Персональний тренер, TRX, функціональний тренінг

Боклан Богдан

Персональний тренер по фітнесу і пауерліфтингу

Мистирович Христина

Адміністратор клубу в White House

Катерина Ульяна

тренер групових програм, персональний тренер

Ткаченко Світлана

Хореограф, тренер групових занять для дітей

Свінціцький Андрій

Групові і персональні тренування боксу

Яскевич Ольга

Ліцензований інструктор ТRХ, групових програм Mind & Body і функціонального тренінгу

Поляков Володимир

Групові і персональні тренування йоги, досвід роботи більше 12 років

Розклад групових тренувань

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
08:00 - 09:00
Zumba
Zumba
09:00 - 10:00
YOGA
Pilates
Pilates
YOGA
10:00 - 11:00
TRX Basic
BUMS+ABS
TRX Basic
BUMS+ABS
TRX Basic
Pilates
Pilates
11:00 - 12:00
16:00 - 17:00
Kickboxing KIDS
Володимир
KickBoxing
Kickboxing KIDS
Володимир
KickBoxing
Kickboxing KIDS
17:00 - 18:00
Stretching
18:00 - 19:00
TRX Basic
HIIT
TRX Basic
HIIT
TRX Basic
Functional
19:00 - 20:00
Functional
Stretching
Functional
Stretching
Functional
KickBoxing
20:00 - 21:00
FitnesMix
Functional
FitnesMix
Functional
FitnesMix

Понеділок

  • Zumba
    08:00 - 09:00
  • YOGA
    09:00 - 10:00
  • TRX Basic
    10:00 - 11:00
  • Kickboxing KIDS Володимир
    16:30 - 18:00
  • TRX Basic
    18:00 - 19:00
  • Functional
    19:00 - 20:00
  • FitnesMix
    20:00 - 21:00

Вівторок

  • Pilates
    09:00 - 10:00
  • BUMS+ABS
    10:00 - 11:00
  • KickBoxing
    16:30 - 18:00
  • HIIT
    18:00 - 19:00
  • Stretching
    19:00 - 20:00
  • Functional
    20:00 - 21:00

Середа

  • TRX Basic
    10:00 - 11:00
  • Kickboxing KIDS Володимир
    16:30 - 18:00
  • TRX Basic
    18:00 - 19:00
  • Functional
    19:00 - 20:00
  • FitnesMix
    20:00 - 21:00

Четвер

  • Pilates
    09:00 - 10:00
  • BUMS+ABS
    10:00 - 11:00
  • KickBoxing
    16:30 - 18:00
  • HIIT
    18:00 - 19:00
  • Stretching
    19:00 - 20:00
  • Functional
    20:00 - 21:00

П'ятниця

  • Zumba
    08:00 - 09:00
  • YOGA
    09:00 - 10:00
  • TRX Basic
    10:00 - 11:00
  • Kickboxing KIDS
    16:30 - 18:00
  • TRX Basic
    18:00 - 19:00
  • Functional
    19:00 - 20:00
  • FitnesMix
    20:00 - 21:00

Субота

  • Pilates
    10:30 - 11:30
  • Stretching
    17:00 - 18:00
  • Functional
    18:00 - 19:00
  • KickBoxing
    19:00 - 20:30

Неділя

  • Pilates
    10:30 - 11:30
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
10:00 - 11:00
Moncier
TRX
Moncier
TRX
Moncier
TRX
Kickboxing
Володимир
18:00 - 19:00
TRX
TRX
19:00 - 20:00
Kickboxing
Kickboxing
20:00 - 21:00
HardStretch
HardStretch
HardStretch

Понеділок

  • Moncier
    10:00 - 11:00
  • HardStretch
    20:00 - 21:00

Вівторок

  • TRX
    10:00 - 11:00
  • TRX
    18:00 - 19:00
  • Kickboxing
    19:30 - 21:00

Середа

  • Moncier
    10:00 - 11:00
  • HardStretch
    20:00 - 21:00

Четвер

  • TRX
    10:00 - 11:00
  • TRX
    18:00 - 19:00
  • Kickboxing
    19:30 - 21:00

П'ятниця

  • Moncier
    10:00 - 11:00
  • HardStretch
    20:00 - 21:00

Субота

  • TRX
    10:00 - 11:00

Неділя

  • Kickboxing Володимир
    10:00 - 11:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
08:00 - 09:00
Pilates
Анастасія Гаврилюк
Pilates
Анастасія Гаврилюк
Pilates
Анастасія Гаврилюк
09:00 - 10:00
Здорова Спина
Здорова Спина
Здорова Спина
10:00 - 11:00
Body Sculpt
Уляна
11:00 - 12:00
BlackRoll
12:00 - 13:00
HurdStretch
13:00 - 14:00
KidsDance
16:00 - 17:00
KidsDance
KidsDance
KidsDance
17:00 - 18:00
KidsDance
KidsDance
KidsDance
KidsDance
KidsDance
18:00 - 19:00
Pilates
Анастасія Гаврилюк
KidsDance
Pilates
Анастасія Гаврилюк
KidsDance
Pilates
Анастасія Гаврилюк
19:00 - 20:00
FitFire
Анастасія
Step Functional
FitFire
Анастасія
Step Functional
FitFire
Анастасія
20:00 - 21:00
Yoga
Body Sculpt
Уляна
Yoga
Body Sculpt
Уляна
Yoga

Понеділок

  • Pilates Анастасія Гаврилюк
    08:00 - 09:00
  • Здорова Спина
    09:00 - 10:00
  • KidsDance
    16:00 - 17:00
  • KidsDance
    17:00 - 18:00
  • Pilates Анастасія Гаврилюк
    18:00 - 19:00
  • FitFire Анастасія
    19:00 - 20:00
  • Yoga
    20:00 - 21:00

Вівторок

  • KidsDance
    17:00 - 18:00
  • KidsDance
    18:00 - 19:00
  • Step Functional
    19:00 - 20:00
  • Body Sculpt Уляна
    20:00 - 21:00

Середа

  • Pilates Анастасія Гаврилюк
    08:00 - 09:00
  • Здорова Спина
    09:00 - 10:00
  • KidsDance
    16:00 - 17:00
  • KidsDance
    17:00 - 18:00
  • Pilates Анастасія Гаврилюк
    18:00 - 19:00
  • FitFire Анастасія
    19:00 - 20:00
  • Yoga
    20:00 - 21:00

Четвер

  • KidsDance
    17:00 - 18:00
  • KidsDance
    18:00 - 19:00
  • Step Functional
    19:00 - 20:00
  • Body Sculpt Уляна
    20:00 - 21:00

П'ятниця

  • Pilates Анастасія Гаврилюк
    08:00 - 09:00
  • Здорова Спина
    09:00 - 10:00
  • KidsDance
    16:00 - 17:00
  • KidsDance
    17:00 - 18:00
  • Pilates Анастасія Гаврилюк
    18:00 - 19:00
  • FitFire Анастасія
    19:00 - 20:00
  • Yoga
    20:00 - 21:00

Субота

  • Body Sculpt Уляна
    10:00 - 11:00
  • BlackRoll
    11:00 - 12:00
  • HurdStretch
    12:00 - 13:00
  • KidsDance
    13:00 - 14:00
No events available!

Калькулятор вартості

Ми підберемо оптимальний абонемент під Ваші індивідуальні потреби

Прорахувати